X
  • Kérastase Kerastase Discipline Curl İdeal Kıvırcık Saç Kremi 150 ml
Kérastase

Kerastase Discipline Curl İdeal Kıvırcık Saç Kremi 150 ml

170.00 TL 159.39 TL (%6 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Saç Tipi:</FONT></SPAN></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Bukleli saçlar</FONT></DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></SPAN></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Çok hafif nemli saçın boy ve uçlarına uygulayınız. Saç tellerine nüfuz ederek, etkili olması için 2-3 dakika bekletiniz. Uygulama ardından durulama yapmayınız.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Kérastase tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Kremi ürünü