• Kérastase Kerastase Şampuan Densite Homme 250 ml
Kérastase

Kerastase Şampuan Densite Homme 250 ml

145.00 TL 119.90 TL (%17 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Dökülen Saçlar Erkekler IçinKerastase aboratuvarlarında erkekler için özel tasarlanan Densifique Bain Densite Homme yoğunlaştırıcı şampuan, saça yoğunluk katar ve hacim verir. Saçlarına özen gösteren beylerin tercihi olan Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan ile artık saçlar daha yoğun ve kuvvetli.Saçı derinlemesine temizlerken diğer yandan ihtiyacı olan günlük bakımını gerçekleştirir. Saçlara yoğunluk, hacim, dolgunluk ve parlaklık katar. Biyotin içeriği sayesinde saç kalitesinde artış olmasına yardımcı olur.Formülünde özel polimerler bulunur ve bu sayesde saç daha dolgun görünür.Saçı kökünden uyararak, saçların canlanmasını sağlar.Etkin temizlik yapan ürün içeriğindeki avantajıyla saçın daha uzun süre dolgun görünmesini sağlar.Saçlarda dökülme ve azalma yaşayan ince telli ve zayıf saç yapıları olan beylerin saç yoğunluğunu korumasında yardımcıdır. Saç oluşumunu destekleme amacı ile tasarlanan Densifique Serum öncesi saç derisini hazır hale getirerek, serumdan üstün başarı elde edilmesine yardımcıdır.Kök hücre araştırmaları sonrasında geliştirilen Densifique, saç yoğunluğunu arttırmak üzere harekete geçer.Nemli saça uygulanmalıdır. Parmak uçları ile masaj yaparak tüm saça uygulayınız.Bol su ile iyice durulayınız.Tavsiye olarak; saç yoğunluğunu daha fazla arttırmak istiyorsanız Densifique Serum ile bakımınızı sürdürebilirsiniz.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Şampuan ürünü