• Kérastase Resistance Ciment Anti Usure 200 Ml Kırılan Saçlar İçin Bakım Kremi
Kérastase

Resistance Ciment Anti Usure 200 Ml Kırılan Saçlar İçin Bakım Kremi

170.00 TL 128.00 TL (%25 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kerastase yıpranmış saçlar için, saça hem içten hem de dıştan dipten uca nüfuz eden bakım kremidir. Pürüzsüzleştirir, gözalıcı ipeksi yumuşaklık verir. Saç direncini arttırır ve güçlendirir. Yıpranmış saç boylarını ve uçlarını onarır. Kırılmaları önler.
Vita-Ciment Hayat Çimentosu: Hücreler arası yapılandırıcı çimento görevi görür. Saç kütikülünün yeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Saç telini canlandırır.Vita-Topseal: Saçın dışındaki doğal korumayı tekrar harekete geçirir. Saç telini dış etkilerden koruyan bir tabaka ile kaplar.Ciment-Cylane Complex: Saçları yeniden yapılandırır.
Uygulama: Yıkanmış ve nemi alınmış saç üzerine, ürünü avuç içinize alarak saç boy ve uçlarına uygulayın. 2-3 dakika bekleyin ve durulayın.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Kremi ürünü