X

Kışlık Trendler: Erkek

1 adet ürün bulundu

 

Erkekler İçin Kış Kombini Önerileri

Kışın soğuk havaların etkisiyle kombin yapmak hem kadınlar hem de erkekler için biraz daha zor hale gelir. Bu durumu daha kolay kılmak adına birkaç kombin önerisine ihtiyaç duyabilirsin. Özellikle erkek giyimde pantolonla giyilen gömlek ya da tişörtlerin yerini kışın kazaklar alır. Erkek kış kombinlerinde düz ve sade olan kazak ile hırka modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu parçaları daha şık hale getirmek adına bazı önemli noktalara dikkat etmen yararına olacaktır. Kombinini yaparken işe ilk olarak nasıl bir giyim tarzına sahip olduğunla başlayabilirsin. Eğer iş yaşamında kullanmaya yönelik kazak kombini yapacaksan bu durumda kazaklarını uygun renkteki gömleklerle birlikte giyebilirsin. Bu kombinler hem seni daha sıcak tutar hem de sana daha klasik bir hava kazandırır. Bunlarla birlikte giyeceğin pantolon ise kumaş ya da keten pantolonlar olabilir. Pantolonunun rengini ise gömleğine ve kazağına uygun tonlarda tercih etmelisin. Genelde pek çok erkek kış kombinlerinde pantolon rengini lacivert ya da siyah gibi koyu tonlardan yana kullanır. Bu renkler aynı zamanda çok sayıda kıyafetle uyum sağladığından dolayı kombin yapmayı senin için daha kolay hale getirecektir. Benzer kombini kazak yerine triko hırkalarla da yapabilirsin. Erkek kazak modelleri ile yapılan kombinlerin büyük çoğunluğu hırkalarla da uyum sağlar. Burada önemli olan nokta kullanacağın erkek kazak modelleri ve diğer parçalar arasındaki renk uyumlarına dikkat etmektir.

Erkek Kış Kombinleri

Erkek kazak modelleri seçiminde genellikle spor tarzlara olan ilgi daha fazladır. Bu amaçla birkaç ipucu gerekirse kışın spor botlar ya da ayakkabılarla uyum yakalayan erkek kazak modelleri daha çok kullanılır. Genelde spor kış kombini denilince akla ilk olarak örme erkek kazak modelleri gelir. Örme kazak, kadife pantolon ve kaşe mont kombini ile hardal rengi bot giyerek şık bir kombin elde edebilirsin. Erkek kazak modelleri arasında antrasit, lacivert ve siyah gibi renkler son derece şık durmaktadır. Son dönemlerin erkek modasına bakıldığında triko kazak modelleriyle kaşe kabanların daha çok giyildiği görülüyor. Erkek kazak modelleri kombinlerde düz ya da kare desenli kazaklar da tercih edebilirsin. Buna ilaveten pirinç desen diye tabir edilen ve kendinden kabartmalı duran kazaklar da oldukça hoş görünmektedir. Çoğunlukla vücut gelişimine özen gösteren erkekler tarafından tercih edilen bu parçalar, fit vücut tipleri için en ideal erkek kazak modelleri olarak bilinir. Spor tarzda alt giyim için ise mevsim fark etmeksizin jean pantolonlara ağırlık verilir. Özellikle hafif dar kesim olan pantolonlar vücudun daha uzun görünmesini sağlar.

Erkek Kazak Kombinleri

Kış kombinleri denilince akla hemen kazak, hırka ve triko gibi parçalar gelir. Hangi tarzda olursa olsun bu parçaları her giyime uygun hale getirebilirsin. Genellikle erkek kazaklar birbirinden renk ve yaka kesimi ile ayrılır. Yaka kesimi olarak baktığında bisiklet yaka, v yaka, polo yaka, boğazlı erkek kazak modelleri bulabilirsin. Eğer ceketlerle birlikte giymek için kazak arıyorsan boğazlı kazak bunun için daha uygun olabilir. V yaka erkek kazaklar ise boyun kısmını daha uzun göstermek ya da kazağını gömlek ve tişört gibi parçalarla bir arada kullanmak isteyen erkekler tarafından tercih edilir. İsteğe bağlı olarak bu kazaklar kombinlerde tek başına da kullanılabilir. Bisiklet yaka kazaklara baktığında ise bu parçalar desen seçeneklerinin en fazla olduğu modeller arasında yer alır. Böylece desenli bisiklet yaka erkek kazaklarla kombin yapman daha kolay olur. Hangi modelde olursa olsun tüm kazaklarda alt giyim olarak kot ya da keten pantolonları seçebilirsin. Aradığın modellerin hepsini Lidyana sitesinde bir arada bulabilirsin.

Yukarı Çık