X
  • Knock Knock Bloknot: Gerçekten ama gerçekten mükemmelsin
  • Knock Knock Bloknot: Gerçekten ama gerçekten mükemmelsin
  • Knock Knock Bloknot: Gerçekten ama gerçekten mükemmelsin
Knock Knock

Bloknot: Gerçekten ama gerçekten mükemmelsin

65.00 TL
22.75 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kimse mükemmel değil, ama neredeyse hepimizin içinde bir parça “muhteşem” mutlaka var. Sevdiğinize (veya hoşlandığınız o kişiye) çoktan seçmeli kutucuklar sayesinde içinizde ne gibi muhteşem hisler uyandırdıklarını kolaylıkla anlatın. Muhteşem değil mi? Çünkü sen muhteşemsin veya muhteşem birini tanıyorsun İş arkadaşlarının ayaklarını yerden kesecek bir hediye

22,86 x 15,24 x 0.95 cm; 60 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü