X
  • Knock Knock Ziyaretçi Defteri: Yatağım
  • Knock Knock Ziyaretçi Defteri: Yatağım
  • Knock Knock Ziyaretçi Defteri: Yatağım
  • Knock Knock Ziyaretçi Defteri: Yatağım
Knock Knock

Ziyaretçi Defteri: Yatağım

105.00 TL
36.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Bu koca defter bildiğiniz misafir defterlerinden değil. Provokatif başlıkları ve çiziktirme alanıyla tek gecelik misafirlerinizi ya da daha kalıcı sevgililerinizin kendilerini gelecek nesillere ifade edebilecekleri bir defter. Eğlence bir noktada sona ermek zorunda olsa da anılar kaybolmamalı Çılgın bekar arkadaşlarınız bu komik hediyeyi hakediyorlar İlişkilerinizi saymanın başucuna çizik atmaktan daha kolay – ve eğlenceli bir yolu

Folyo baskılı takviyeli sert kapak; kurdele sayfa ayraçlı; 21,59 x 13,97 x 1,59 cm; 112 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Knock Knock ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü