X

Saç Şekillendirici

106 adet ürün bulundu

 

Saç Şekillendirici Ürünleri

Saçına ne denli önem verdiğini bilen Lidyana seni kaliteli saç şekillendirici ürünleri ile buluşturuyor. Bu buluşmanın kahramanları; durulanmayan saç bakım kremleri ve saçlarını şiddetli rüzgarların etkisinden koruyan saç hacimlendirici çeşitleri oluyor. Ağırlık yapmayan ve her tele biçim vererek canlı bir görünüm sağlayan saç şekillendirici çeşitleri, sertleşmeye sebep olmaksızın görevini yerine getiriyor. İçerdiği buğday ve pirinç proteinleriyle saçının kimyasını değiştiren, folikülleri kökten yapılandıran şampuan çeşitleri yanı sıra; her saç modeli için ayrı bir saç kremi üretiliyor.

Örneğin; kıvırcık saçlara özel, organik saç bakım ürünleri ve jel saç şekillendiriciler bulunuyor. Böylece saçına bakım yaparken belirgin buklelere sahip olabilirsin. İpeksi bir dokunuşun yanı sıra doğal çiçek özlerinin kokusunu taşıyan saçlarınla çekiciliğini vurgulayabilirsin. Jel yerine sprey kullanmak istiyorsan; saçlarını stresten koruyan, güneşin yıpratıcı etkilerinden arındıran ve saçlarına dayanıklılık katan ürünlerden yararlanabilirsin. Ayrıca inatçı buklelerine form kazandırmak için; elektriklenmenin önüne geçen, elastikiyet ve parıltıyı kontrollü şekilde saçına uyarlayan ürünler de bulunuyor. Sen de her gün kullanabileceğin amplifier saç şekillendiricilerle tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsin. İndirimli saç şekillendirici fiyatları ile dilediğin ürüne sahip olabilir ve bütçeni koruyabilirsin.

Saç Şekillendirici Fiyatları

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan saç şekillendirici ürünler, farklı saç tiplerine özel üretiliyor. Kullanımı çok kolay kolay olan bu ürünlerle, arzu ettiğin bakıma ulaşmak istiyorsan nasıl bir uygulama yapacağını bilmen gerekiyor. Öncelikle hacim kazandıran saç şekillendiriciler arasından kıvırcık, düz ya da dalgalı saçlara özgü ürüne kavuşmalısın. Ardından yıkama sonrası saçlarını, kullandığın yönün tersine ayırmalı ve tepeden toplamalısın. Öne eğilerek kurutmalı ve ense bölgesinde yer alan saç diplerine saç spreyi çeşitlerinden birini uygulamalısın. Hacimli saçlara sahip olmak işte bu kadar kolay!

Düz saçlara sahipsen aromatik yağlardan elde edilen, kompozit vitaminler ile desteklenen ve kırıkların azalmasına yardımcı saç bakım köpüklerini inceleyebilirsin. Koruyucu film tabakası ile yüksek ısıya direnç gösteren, kabarmayı engelleyen ve nem dengesini kontrol eden düzleştirme serumundan faydalanabilirsin. Uygulamanın ardından güvenle düzleştirme işlemine geçebilir, vakit ve para kaybını önleyebilirsin. İçerdiği proteinler ile saçların dayanıklılığı arttıran şekillendiriciler tam sana göre!

Saç Şekillendirici Kampanyaları

Düz ve kıvırcıkların saçlara özel ürünlerin yanı sıra beyaz saç çözümleri de Lidyana’da. Zor günler için beyaz kapatıcı spreyi her zaman yanında taşıyabilirsin. Uygulamanın ardından anında beyazlarından kurtulabilir ve saçlarına hacim kazandırabilirsin. Çözüm sunulan bir diğer konu her gün sık yıkama sonucu yağını kaybeden saçlar oluyor. Daha ikinci yıkamada hacimli saçlar elde etmenin mümkün olduğunu belirtmekte fayda var. Yapman gerekenler ise oldukça basit... Kuru şampuan ve saç pudrasına sahip olmakla ilk adımı atabilir ve saçını 1 gün arayla yıkamaya başlayabilirsin. Saçlarını yıkamadığın sabahlar kuru şampuan uygulayabilir ve kaliteli saç fırçası kullanımıyla sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin. İndirimli saç şekillendirici fiyatları avantajından faydalanarak sahip olacağın ürünlerle eşsiz saçlara ulaşabilirsin. Hacimli ve parlak görünen saçlarınla yeni güne hazırsın!

Islak veya kuru görünüme yardımcı waxlar, arındırma ve terapi ile nemi hapseden şampuanlar, saçlarını föne hazırlayan spreylerle saç tipine uygun bakımı yapabilirsin. Ayrıca dilediğin tüm niteliklere sahip birkaç ürün kombinasyonunu da kullanabilirsin. Lidyana profesyonelliğe yakışır saç şekillendirici fiyatları ile fırsat sepeti oluşturmana yardımcı oluyor. Kadın, erkek ve çocuk saç şekillendirici çeşitleri ile ortak paydada buluşuyor. Üretim esnasında insan sağlığını koruyan malzemeler kullanılıyor. Kullanılan tüm materyaller bitkisel ve organik malzemelerden oluşuyor. Otomasyon bulunan ve entegre tesislerde üretilen saç şekillendiriciler aynı gün teslimat avantajı ile cazip avantajlar sunmaya devam ediyor. Dünya üzerinde kabul gören ve binlerce kişi tarafından severek kullanılan saç şekillendiricilerle saçlarını şımartmaya var mısın?

Yukarı Çık