X
  • Lancaster Lancaster Golden Tan Maxi.After Sun Oil 150Ml
Kargo Bedava
Lancaster

Lancaster Golden Tan Maxi.After Sun Oil 150Ml

İlk yorumu sen yap.
404.00 TL 257.00 TL (%36 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Golden Tan Maximizer After Sun Oil, güneşe maruz kalan cildi yatıştırırken, güzel tatil bronzluğunu uzatmak isteyenler için özel olarak geliştirildi. Tüm cilt tipleri için uygundur. Faydalar Bronzluğunuzu 1 aya kadar uzatır. Güneşe maruz kaldıktan sonra cildi onarmaya yardımcı olur. Güneşe maruz kalan cildi sakinleştirir ve anında rahatlatır. Teknolojiler Doğal kökenli içeriklerden oluşan Bronzluğu Aktive Eden Kompleks (TAC), hassas ciltler için bile kusursuz, parlak bir bronzluk sağlar. Onarıcı Kompleks ile yoğun bir rahatlık hissi için güneşe maruz kalan cildi anında yatıştırır ve onarır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lancaster ürünü Daha fazla Güneş Bakım Ürünleri ürünü