• L'Oréal Paris Loreal Nutrifier Kuru Saç Besleyici Şampuan 980 ml
Kargo Bedava
L'Oréal Paris

Loreal Nutrifier Kuru Saç Besleyici Şampuan 980 ml

İlk yorumu sen yap.
195.00 TL 153.26 TL (%21 indirim )
53.65 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Özellik <?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Gliserin ve hindistan cevizi yağı içeren hafif dokulu formül.<BR>Besleyici formülü sayesinde saçta yumuşak bir his bırakır. <o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Uygulama <o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Islak saça eşit bir şekilde uygulayın.Köpürtün ve durulayın. <o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Gözle temas halinde anında durulayın.</FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=2>Özellik <o:p></o:p></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=2>Gliserin ve hindistan cevizi yağı içeren hafif dokulu formül.Besleyici formülü sayesinde saçta yumuşak bir his bırakır. <o:p></o:p></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=2>Uygulama <o:p></o:p></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=2>Islak saça eşit bir şekilde uygulayın.Köpürtün ve durulayın. <o:p></o:p></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=2>Gözle temas halinde anında durulayın.<o:p></o:p></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=2></FONT></FONT><o:p></o:p></P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına L'Oréal Paris tarafından gönderilecektir.
Daha fazla L'Oréal Paris ürünü Daha fazla Tulum ürünü