X
  • L'Oréal Paris Loreal Serie Expert Lumino Contrast Röfleli Saç Şampuanı 500 ml+Silver Neutralising Gümüş Krem 200 m
L'Oréal Paris

Loreal Serie Expert Lumino Contrast Röfleli Saç Şampuanı 500 ml+Silver Neutralising Gümüş Krem 200 m

205.90 TL 137.54 TL (%33 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Loreal Serie Expert Lumino Contrast Röfleli Saç Şampuanı 500 ml<BR>Röfleli saçlarda etkili renk koruması sağlayarak, saçların günlük bakımını uygular. Röflelerin daha belirgin olmasını ve saçın parlaklık kazanmasını sağlar.<BR>Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara Özel Şampuan Yararları<BR>Röfleli saçlar için özel olarak geliştirilen seri; saçtaki röfleleri hedef alarak bakım yapar ve ihtiyacı var ise onarır.<BR>Röfleleri koruyarak saçın günlük temizlik ve bakımını yapar.<BR>Saçlara ağırlık hissi vermeden saçtaki lipide oranını düzene sokar.<BR>Saçların ışıl ışıl, parlak, canlı ve hafif bir doku kazanmasını sağlar.<BR>Güneşten gelebilecek zararlı etkilere karşı saçları korumaya alır ve saçta boya renginin deforme olmasının önüne geçer.<BR><SPAN style="mso-spacerun: yes">&nbsp;</SPAN>Röfleleri belirginleştirir.<BR>Günlük kullanım için uygundur.<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Loreal Professionnel Silver Neutralising Gümüş Krem 200 ml<BR>Gr veya beyaz saçlar yumuşar ve pürüzsüzleşir<BR>Zaman içerisinde oksidasyon ile birlikte oluşan sararmayı ve kızarıklığı ortadan kaldırır<BR>Saf canlı renklerini geri kazandırır<BR>KULLANIM<BR>Islak saça uygulanır<BR>Emülsiyon yapılır<BR>Özenlice durulanır<o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><o:p><FONT size=2 face=Calibri>&nbsp;</FONT></o:p></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><o:p><FONT size=2 face=Calibri>&nbsp;</FONT></o:p></P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına L'Oréal Paris tarafından gönderilecektir.
Daha fazla L'Oréal Paris ürünü Daha fazla Saç Bakımı ürünü