X
  • L'Oréal Paris Loreal Vitamino Color Şampuan 500 ml+40 Bitkili Bakım Yağ 150 ml
L'Oréal Paris

Loreal Vitamino Color Şampuan 500 ml+40 Bitkili Bakım Yağ 150 ml

128.99 TL
45.16 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Şampuan:</FONT></DIV> <DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Ürün Açıklaması:</FONT></SPAN></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Boyalı ve işlem görmüş saçlara özel olarak formüle edilmiştir.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Günlük kullanıma uygundur.</FONT></DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>İçerik Bilgisi:</FONT></SPAN></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Magnezyum</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>E vitamini</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Pro-Vitamin B5</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Gliserin</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Polikuaterniyum-10</FONT></DIV> <DIV><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold"><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></SPAN></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Nemli saç ve saç derisine hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. 1-2 dakika saçta bekletiniz ve durulayınız. "Vitamino Color Boyalı Saçlara Özel Saç Kremi" ile günlük saç bakımınıza devam ediniz.</FONT></DIV></DIV></DIV><FONT size=2 face=Calibri>Bakım Yağı:</FONT></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Doğrudan saça ve saç diplerine masaj yaparak uygulayınız. Sonra saça bone takarak 10 - 30 dk bekletiniz. Saçı şampuanlayarak iyice durulayınız. Haftada 1 gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.</FONT></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına L'Oréal Paris tarafından gönderilecektir.
Daha fazla L'Oréal Paris ürünü Daha fazla Saç Bakımı ürünü