X
  • Lorena Canals Yastık, Star Mint
  • Lorena Canals Yastık, Star Mint
  • Lorena Canals Yastık, Star Mint
Kargo Bedava
Lorena Canals

Yastık, Star Mint

İlk yorumu sen yap.
290.00 TL
101.52 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.

Bu yıldızlarla kendi takımyıldızınızı yaratın ... 

Sizi parlatmak için en güzel mevcut renklerde! 

Yastık Yıldız şeklindeki  yapılmış,  % 100 pamuk  doldurulması ve% 100 polyester doldurulması hazırlanabilir.  Bu dokunulamayacak, Mükemmel çok yumuşak ve hoş  çocuk dekor  öyle çünkü  makine-yıkanabilir  ve için  çocuk güvenlik nedenleriyle  , kapak yok  fermuarlar veya yıkandığında kullanılabilir  , böylece.  

Daha romantik kilimlerle mükemmel uyum sağlar.

Boyut  : 54 x 54 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lorena Canals ürünü Daha fazla Yastık & Yastik Kılıfı ürünü