X
  • MaNa Designers	 Yaşam Pleksi Broş By Mai
  • MaNa Designers	 Yaşam Pleksi Broş By Mai
  • MaNa Designers	 Yaşam Pleksi Broş By Mai
MaNa Designers

Yaşam Pleksi Broş By Mai

290.00 TL
101.52 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ressam Mai'nin 2018 yılında Paris'de sergilenmiş 'Yaşam ve Ölüm' adlı eserinin 'Yaşam' kesitinin, Pleksi üzerine rölyef biçiminde el işciliği ile aktarılarak tasarlanmış özel ve esşiz bir sanat ürünüdür. Limitli sayıda üretilmiş, sertifikalı bir üründür. 5 cm çap - Plexi üzeri el boyaması - altın kaplama iğneli broş ----- Mai Hakkında : 1977 İstanbul doğumlu olan sanatçı bugune kadar 2 kişisel, ulusal ve uluslararası 17 karma sergiye katılmıştır.

Bu ürün Lidyana adına Nero Cam Tasarım San tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına MaNa Designers tarafından gönderilecektir.
Daha fazla MaNa Designers ürünü Daha fazla Broş ürünü