X
  • Marc Anthony Marc Anthony Curls Şekillendirici Saç Köpüğü 300 ml +Curls Nem Maskesi 295 ml
Marc Anthony

Marc Anthony Curls Şekillendirici Saç Köpüğü 300 ml +Curls Nem Maskesi 295 ml

220.90 TL 184.20 TL (%17 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Marc Anthony Curls Nem Maskesi 295 ml&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT face=Calibri><BR><FONT size=2></FONT></FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Çok kuru, kabaran ve hasar görmüş saçlar için</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>E Vitamini, Soya Fasulyesi, Avokado Yağı ve Shea Butter içerir</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SLS, Paraben, Ftalat,Parafin, Propilen, Glikol, Mineral Yağ, Sentetik Renklendirici ve DEA İçermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Marc Anthony Curls Saç Köpüğü 300 ml</FONT></DIV> <DIV><FONT face=Calibri><BR><FONT size=2></FONT></FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>EKSTRA TUTUCU</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Soya Fasulyesi ve Shea Butter içerikleri&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>E Vitamini ve İpek Proteinleri&nbsp;</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Marc Anthony tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Marc Anthony ürünü Daha fazla Saç Bakımı ürünü