X
  • Marc Anthony Marc Anthony Keratin Smoothing Şampuan 250 ml
Marc Anthony

Marc Anthony Keratin Smoothing Şampuan 250 ml

109.00 TL 87.00 TL (%20 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<FONT face=Calibri><FONT size=2>Zengin Keratin - İpek Kompleksi ve Amino Asit karışımı sayesinde elektriklenen, kontrol altına alınması zor saçları pürüzsüzleştirerek, düzleşmesini destekler<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Elektriklenmeye sebep olan neme karşı koruma sağlayarak, kabarmayı engeller<BR></FONT></FONT><FONT size=2 face=Calibri>Sülfat İçermez</FONT><o:p></o:p></P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Marc Anthony tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Marc Anthony ürünü Daha fazla Şampuan ürünü