X

Afffair

29 adet ürün bulundu

29 adet ürün bulundu.

Afffair ‘modern klasik’ ilhamıyla ortaya çıkmış, global vizyonu ve dokunuşlarıyla enternasyonel marka kimliğini koruyarak 2014 senesinden bu yana faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli olan marka, kozmopolit bir şehirde doğuşunun etkisiyle Doğu ve Batı kültürünün birleşimini koleksiyonlarında her daim yansıtmayı başarmıştır.

Afffair zaman içerisinde yaratıcı dürtüleri birbiriyle harmanlayarak yeni bir sanatsal bakış açısı elde etmiş, bu bakış açısını da modern, karakteristik ve taze bir stile dönüştürmekte ustalaşmıştır.

Marka kelimenin tam anlamıyla sofistike görünümlü güçlü kadınlardan ilhamını almaktadır. Modern ve karizmatik duruşlarından ileri gelen gizemli ve idealist tavırlı kadınlar Afffair’ın önemli ve büyük bir parçasıdır.

Giysi üretimi geçmişi olan marka, bu mirası sayesinde tecrübesini ve kabiliyetini direkt olarak değer zinciri yönetimine entegre etmiştir. Kreatif prosedürden, tasarıma, ürün gelişimine, materiyal kullanımına kadar bu değerli bilgi birikimi taşınmış, neticesinde ortaya çıkan tasarım ise her zaman bir arzu nesnesi haline gelmiştir.

Afffair ilk kez Milano Moda Haftası’nda gerçekleştirdiği defile sonrasında, marka Floransa’da Pitti Imagine, İstanbul Moda Haftası, Dubai Moda Haftası, Tahran Moda Haftası gibi çeşitli platformlarda yer almayı başarmıştır ve bunu sürdürmektedir. Markanın son 4 koleksiyonu New York Moda Haftası’nda resmi takvimde takdim edilmiş, bu başarı sayesinde marka önemli değer kazanmış ve bu sayede Hollywood’un en yeni kurtarıcı markalarından biri haline gelmiştir. Afffair’a ait tasarımlar  Jennifer Lopez, Beyonce, Hilton ailesi, Ashanti, Avril Lavigne, Lil Kim, Ariana Grande ve niceleri gibi değerli isimler tarafından giyilmiş ve oldukça ilgi görmüştür. Afffair dünya çapında ünlü isimler tarafından tercih edilirken, aynı zamanda sayısız dergide kendisine yer bulması markaya üst düzey bir medya takibi kazandırmışır. Bugün, Afffair gerek Türkiye gerekse de globalde ismini oldukça üst seviyelerde tutmaktadır.
Yukarı Çık