X

Halifaks

50 adet ürün bulundu

50 adet ürün bulundu.

 İstanbul merkezli benzersiz bir triko üreticisi olan Halifaks, müşterilerimiz için en saf triko deneyimini sunmaya çalışıyoruz, bu yüzden triko üretiminde sadece doğal elyaf iplikler kullanıp suni ve sentetik elyaflardan uzak duruyoruz.

 Halifaks trikolarının her parçasının en şık malzemelerden üretildiğinden emin olmak için en çok iplikçiyi bulmak için dünyayı tarıyoruz. Ekstra ince merinos yünü için İtalya'ya - sonra birinci sınıf pamuk için Hindistan ve Mısır'a, ultra sıcak, yumuşak Alpaka için Güney Amerika'ya ve ünlü yün ve kuzu yünü için Britanya Adaları'na seyahat ediyoruz.
Bu iplikleri alıp uzun ömürlü, şık, işlevsel giysiler haline getiriyoruz.

 Onlarca yıllık bilgi birikimimiz, becerimiz ve işçiliğimiz, en yeni makineler ve geleneksel üretim teknikleriyle sorunsuz bir şekilde birleştiriyoruz, özel olarak hazırladığımız trikoları uygun fiyat-performans dengesini yakalayıp müşterilerimize sunuyoruz. Dahası, kazaklarımız doğal ve sürdürülebilirdir, giysilerimizde suni ve sentetik elyaflara olan bağımlılığımızı devamlı azaltıyoruz.

 Tek kullanımlık giysiler üretmeye inanmıyoruz, üstelik süveterimizde suni ve sentetik elyaf yok. Modern kalıplarda zamansız klasikler üretmek için yalnızca dünyanın en iyi ipliklerini kullanmaya odaklanıyoruz. Trikolarımız, ister yukarı ister aşağı, ister yazın ister kışın giyinmek için rahat, nefes alabilir ve zahmetsizdir. Kazaklarımızın tamamı İstanbul'daki ailemizin sahibi olduğu ve işlettiği fabrikalarda yapılmaktadır. Zincirimizde aracı olmadığı için trikomuzu uygun fiyata sunabiliyoruz. Hafif örgülerden rahat kalın kazaklara kadar herkes için bir şeylerimiz var.
Yukarı Çık