X

Hey Beachwear

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

Merhaba! Hey Beachwear’e hoş geldiniz. Size markamızın mottosunu anlatarak başlayalım.. Markamızın tüketicisi dürüsttür ve doğaldır. Özgürlüğüne düşkündür, ama ayakları yere de basar. Bu bakımdan dengelidir. Doğaya değer verir, saygı duyar. Kendini olduğu gibi sever ve kabullenir. Doğru bildiklerinin arkasında durmayı bilir, ama başkalarının düşüncelerine de bir o kadar değer verir. Duygularını ve düşüncelerini rahatça ifade edebilir, içinde baskılamaz. Aktiftir, dinamiktir. Yaptığı işi sever ve saygı duyar. Kendini içinde ‘iyi’ hissettiği, o anki moduna uyan her kıyafeti rahatça giyebilir.

Hey Beachwear, kaliteli İspanyol kumaşları kullanır. Türk vücut tipine, kıvrımlı hatlara uygun tasarıma önem verir, bu tasarımların her birinin kalıbının çok iyi oturmasına özen gösterir. Bu üç unsur, marka için vazgeçilmezdir. Renklerin canlılığı, kullanılan aksesuarların solma ve yıpranma yapmaması önem taşır. Rafine bir tasarım anlayışına sahip olan marka, tasarımlarında gençliği ve dinamizmi vurgulamaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi ve Fashion İnstitute of Technology ortak programından 2016 yılında mezun olan Defne Volkan, 2018 yaz sezonunda, üniversite okurken hayali olan mayo markasını kurmaya karar verdi. Aktif ve dinamik genç kadınlara hitap edecek markasına isim ararken ‘Hey Beachwear’ isminin, marka mottosuna mükemmel uyacağını düşünerek çalışmalara başladı.

2019 yazı ilk sezonu olan marka, kendini, doğayı ve doğallığını önemseyen herkesi kucaklamayı hedefliyor.

Yukarı Çık