Sel's

11 adet ürün bulundu

11 adet ürün bulundu.

SEL’S Markası 1993 İstanbul doğumlu Selin Özcan tarafından 2018 yılında tasarlandı. Feminen çizgisiyle kadının tatil serüveninde yeni yol arkadaşı olmaya aday marka SEL’S, kadının tatil kurgusunu ve seyrini değiştirmeyi hedefliyor.

Plajda başlayan tatil ritmini gecede devam ettirecek SEL’S fonksiyonel mayo ve bikinilerle, kadının tatil kurgusunu geleneksel yaklaşımlardan uzaklaştırıp onları yenilikçi, geniş kullanım alanlarına kavuşturacak.

İlhamını geçmişin parlak ve feminen tasarımlarından alan SEL’S günümüzün gece ve gündüz aktif olan dinamik şehirli şık kadınlarıyla plajdan – geceye anlayışıyla sahil şeridine taşımak istiyor.

Kadınsı çizgileri keskin, fonksiyonel aksesuar dokunuşlarıyla hareket özgürlüğünü ve şıklığı ön plana çıkaran SEL’S yeni koleksiyonu ile 2019 sezonunda sahillerde kadınlarla buluşacak. Hedef kitlesini oldukça geniş tutan marka zamanını iyi kullanan seçici ve şık kadınlara yeni ve eğlenceli alternatifler sunuyor.

El işçiliği ile hazırlanan Mayo ve Bikinileri kadınların tatillerde daha uzun süreli kullanımını amaçlayan SEL’S, plajdan geceye devam edebilmek için farklı parçalarla kombin yapabilme rahatlığını sağlayarak (kot, etek ve şort v.s) kapsama alanını plajla sınırlı tutmayacak. Koleksiyon çeşitli modeller ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Satış noktalarında bulabilirsiniz.

Yukarı Çık