X

Serpil

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

Tarihçe

1988 yılında kurulan Serpil, moda hayatına kaliteli kumaş ve kaliteli işçilik ile ürettiği gömleklerle başlamıştır.
Uzmanlık alanı olan gömlek üretimiyle moda yolculuğuna başlayan Serpil markası, çok geçmeden çeşitli ürün yelpazesiyle, şık olmayı her daim benimsemiş kadınlara hitaben elbise, ceket, takım, etek, pantolon, trençkot ve dış giyim ürünlerini, kombin edilebileceği ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarla desteklemeye başlamıştır.
Zaman içinde SERPİL markası, bugün bir kadının dolabında bulunan hemen hemen her giysiyi aynı kaliteyle ve üretim anlayışıyla günümüz moda sever kadınıyla buluşturmaya devam etmektedir.
Marka Hızlı üretim becerisi, kendine özgü stili ve uygulama kabiliyetiyle makro-mikro trendleri hızlı bir şekilde koleksiyonuna dahil edebilmeyi olanaklı kılmaktadır.  Sezon renklerini ve desenlerini çeşitli seçeneklerle sunabilecek şekilde üretmesi her kadının bir SERPİL mağazasına giderek kendi moda algısına ve gardırobuna uygun bir kombin seçebilmesini sağlamaktadır.  Sezon trendleri ve çizgilerini zengin ve kaliteli işçiliği ile harmanlar, uyumlandırır ve ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla müşteriyle buluşturur.
Markanın uzmanlık alanı yüksek kaliteli ürünleri güncel trendlerle birleştirmesidir. Geniş ürün yelpazesi, seçkin ve seçenek sunan modelleriyle farklı olmayı isteyen kadınların her daim hizmetindedir.
Markanın hayata geçirdiği modaya uygun kreasyonları ile zamanla  küreselde önemli rol oynamasına zemin hazırlamıştır. Çekici bir his veren, şık ve ultra feminen tasarım arayışındaki kadınlara hitap eden Serpil, kesinlikle kadınsı bir görünüm anlayışıyla lüks giyim alanında, hem ulusal hem de uluslar arası arenada lider bir marka haline gelmiştir.
SERPİL markası, zaman içinde uluslararası sahnede Orta doğu, Asya, Doğu - Güney Avrupa ve Kuzey Africa Ülke pazarlarındaki ayak izlerini arttırarak şık kadın stil algısını dünyanın birçok noktasına ulaştırmaktadır. Sürekli olarak arzu edilen koleksiyonları, 6 mağazası,  showroom’ u ve online alışveriş hizmetiyle geniş bir tüketici grubuna hizmet etmektedir.
Yukarı Çık