X

Ultimate Physic

0 adet ürün bulundu

Üzgünüz :( Bu markadaki ürünlerimiz tükenmiştir.

0 adet ürün bulundu.

Ultimate Physic yenilikleri takip ederek, rahat ve mükkemmel görünmenizi sağlamayı hedeflemektedir.Bizim tüm ürünlerimiz, teknik olarak inşa edilmiş ve estetik olarak dizayn edilmiştir.

Biz şunu tecrübe ettik ki ‘ modern yaşam tarzı bizim stilimizi yansıtmak için yeterli değil ve biz günümüzün her anına uyum sağlayabilen kıyafetlere ihtiyaç duyuyoruz.’Bu yüzden bu markayı yarattık.Biz teknik ve estetik eklemeler ile yarattığımız ürünlerimizle modern insanların aktif yaşam tarzlarında her an yanlarında olmayı hedefliyoruz.Giysilerimiz, bizim kendi üzerimizde görmek istediğimiz fakat bulamadığımız giysilerin tüm özelliklerini yansıtmaya odaklanarak tasarlanmıştır.Biz tüm ürünlerimiz de spor kıyafetleri için gerekli olan özellikleri alıyoruz ve günlük giyim tercihlerinizde kullanabileceğiniz ürünlere bu tüm özellikleri ekleyerek yeni bir stil oluşturuyoruz.Tasarım kararlarımız, saygı duyduğumuz ve istediğimiz, olgunlaşmış ve mükemmel görüntüyü yakalamanız yönünde verilir.

Ultimate Physic’in New York merkezi bu büyünün hayata geçtiği yerdir. İstanbul’daki irtibat büromuz ise kaynak, üretim ve dağıtımın her yönünü yaptığımız yerdir.

Yukarı Çık