X
  • Marvis Marvis Amarelli Licorice Mint Diş Macunu 85 ml
Marvis

Marvis Amarelli Licorice Mint Diş Macunu 85 ml

47.99 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
<p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><font face="Calibri"><font size="2">Hoş kokusu ve yumuşak dokusu ile farklı bir deneyim yaşatacak.<!--?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /--><!--?xml:namespace prefix = "o" /--><!--?xml:namespace prefix = "o" /--><o:p></o:p></font></font></p> <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><font face="Calibri"><font size="2">Güçlü formülü, dişleri etkin bir şekilde temizler.<o:p></o:p></font></font></p> <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><font face="Calibri"><font size="2">Meyan kökünün eşsiz aroması ve nanenin ferahlatıcı tadı ile kombine edilmiştir.<o:p></o:p></font></font></p> <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><font face="Calibri"><font size="2">Dişleri beyazlatırken tartar ve plaklardan arındırır.<o:p></o:p></font></font></p> <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><font face="Calibri"><font size="2">Daha güzel ve parlak gülümsemeler için dişlerinizi hazırlar.<o:p></o:p></font></font></p> <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><o:p><font size="2" face="Calibri">&nbsp;</font></o:p></p> <p><font size="2" face="Calibri"></font>&nbsp;</p>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Marvis tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Marvis ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü