X
  • Marvis Marvis Anise Mint Ağız Gargarası Anason 120 ml
Marvis

Marvis Anise Mint Ağız Gargarası Anason 120 ml

79.00 TL 71.78 TL (%9 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT size=2 face=Calibri>Serinletici anason etkisi ile ağzınızı pırıl pırıl temizler ve nefesinizi feraklatır<BR>Natural extract xylitol ve propolis içeren bu özel formül sayesinde düş ve dişetlerinize uzun süre tazelik ve ferahlık verir. <BR>Alkol içermez. Çok iyi bir ağız hijyeni, taze nefes ve eşsiz bir temizlik deneyimi için formüle edilmiştir</FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT size=2 face=Calibri>Kullanma Şekli:</FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>1 ölçü Marvis Mouthwash 4 katı su ile sulandırılır.<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı 30 saniye çalkalayın.<o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Günde 2 defa kullanabilirsiniz.<o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><o:p><FONT size=2 face=Calibri>&nbsp;</FONT></o:p></P> <P><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Marvis tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Marvis ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü