X
  • Mercedes Benz Parfum Mercedes-Benz For Men Club Edt 100 Ml + Duş Jeli 100 Ml + Traş Sonrası Losyon 100 Ml
Mercedes Benz Parfum

Mercedes-Benz For Men Club Edt 100 Ml + Duş Jeli 100 Ml + Traş Sonrası Losyon 100 Ml

595.00 TL 357.00 TL (%40 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Genç nesile hitap eden yeni Mercedes Benz parfümü. Hedefleri olan, hareketli bir nesil, istediğini elde eden bir erkek. Aynı tutkulara sahip, aynı eğilimleri takip eden bir koku. Üst Notaları: Mandalina, greyfurt, rubarb Orta Notaları: Deniz notaları, ardıç meyvesi, kakule Alt Notaları: Paçuli, tonka baklası, değerli ağaçlar, amber

Bu ürün Lidyana adına Perfume Point tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Mercedes Benz Parfum tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Mercedes Benz Parfum ürünü Daha fazla Parfüm Seti ürünü