X
  • Missha MISSHA A'PIEU Lasting Gel Tint (CR01 MELO WATERMELON)
  • Missha MISSHA A'PIEU Lasting Gel Tint (CR01 MELO WATERMELON)
Missha

MISSHA A'PIEU Lasting Gel Tint (CR01 MELO WATERMELON)

69.90 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
SU GEÇİRMEZ DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ JEL TINT -Uzun süre kalıcı etkiye sahiptir. -Meyve suyu renklerine sahip seri dudaklara canlı ve doğal görünüm sağlar. -İstenilen yoğunlukta kullanılarak farklı renk ve görünüm efektleri elde etmenizi sağlar. -KIMLER KULLANMALI :Canlı ve doğal dudak görünümü isteyenler. -KULLANIM TALİMATI : Yeteri miktar ürünü dudak hattı boyunca eşit ve homojen bir şekilde uygulayın. -TEMEL İÇERİKLER : Meyve Jeli Kompleksi Karışık Meyve Kompleksi Kolajen Su Mineralli Maden Suyu - İncelediğiniz bu ürünün diğer referanslarına ve diğer detaylı incelemesine Tüm Özellikleri Gör sekmesinden ulaşabilirsiniz. -Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Bu ürün Lidyana adına Missha tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Missha tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Missha ürünü Daha fazla Ruj ürünü