X
  • Monapetra Büyük Pullu Madalyon
  • Monapetra Büyük Pullu Madalyon
Monapetra

Büyük Pullu Madalyon

9,330.00 TL
3,266.12 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Antik roma parası ve antik roma döneminden kalan parçanın kalıbı alınarak tasarlanmıştır. Büyük boy madalyondur, zinciri kalın forsedir. Altın pul eski Türk medeniyetlerinde kadınların alınlık, kostüm ve süs eşyası olarak kullanılırdı.-Çift taraflı antik roma parası gümüş. Madalyonun montürü, zinciri ve pul 14 ayar altındır.-sadece sarı altın yapılır-60 cm-Madalyonun çapı 2.5 cmdir-
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Monapetra ürünü Daha fazla Kolye ürünü