X
  • Mont Blanc Parfüm Mont Blanc Lady Emblem Edp 75 ml Kadın Parfümü
Mont Blanc Parfüm

Mont Blanc Lady Emblem Edp 75 ml Kadın Parfümü

774.00 TL 471.82 TL (%39 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Gizemli gül, parfümün en önemli notasıdır.Birbirinden komplike işlemler sonucu elde edilen bu gül doğallığı ve enderliği sembolize eder.Baştan çıkarıcı bu parfüm size meyve ve çiçeği birlikte hissettirir.Üst notalarda, adaçayı ve kakule, tazeleyici parlak geyfurt ile birleşince anında güçlü, kontrast, uyu mlu ve karizmatik bir koku yayarlar.Kokunun kalp notalarında, temiz yeşil buzlu menekşe yaprakları, tarçın yaprakları ile sarmalanmıştır.Bu birleşme, kokuya inanılmaz bir zarif bir karakter katmaktadır.Kokunun baz notaları ise, inanılmaz şekilde canlı, yoğun biçimde maskülen değerli odunsu notların bir simyasıdır.Bu simya şehvetli tonka fasulyesi ile bir araya gelince eşsiz bir imza ve unutulmaz bir iz bırakmaktadır.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Mont Blanc Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Mont Blanc Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü