• My Sleepy Eyes Kırmızı Yıldızlı Göz Yastığı ve Esansı
  • My Sleepy Eyes Kırmızı Yıldızlı Göz Yastığı ve Esansı
  • My Sleepy Eyes Kırmızı Yıldızlı Göz Yastığı ve Esansı
  • My Sleepy Eyes Kırmızı Yıldızlı Göz Yastığı ve Esansı
My Sleepy Eyes

Kırmızı Yıldızlı Göz Yastığı ve Esansı

109.00 TL
38.16 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Yetişkin göz yastığınızla 10 dakika içinde rahatlayın, gevşeyin, uyuyun, dilerseniz meditasyon yapın :) My Sleepy Eyes göz yastıkları, uyku bantlarından farklı olarak içeriğinde iyi kalite keten tohumu bulundurmaktadır. Göz yastıklarımız sadece ışığı engelleyip uyumanızı sağlamakla kalmaz, gözlerinizin üzerinde uyguladığı hafif basınç hissi ile önce gözlerinizdeki, sonra şakaklarınızdaki, alnınızdaki, yanaklarınızdaki, dudaklarınızdaki, boynunuzdaki, omuzlarınızdaki… en sonunda tüm vücudunuzdaki gerginliği gidermek amacıyla ve %100 el emeği ile yapılmaktadır. Yoğun bir gün sonunda yorgunluğunuzu üzerinizden atmak veya günün ilk saatlerine güzel bir başlangıç yapmak için My Sleepy Eyes göz yastığınızı sırt üstü uzanırken gözlerinizin üzerine yerleştirmenizi ve 10 dakika sadece nefes alıp vermenizi öneriyoruz. Soğuk olarak kullanmak isterseniz eğer, kutunun en alt kısmında bulunan kilitli poşetin içine My Sleepy Eyes göz yastığınızı koyup, buzdolabının buzluk kısmında 5 dakika beklettikten sonra; rahatlamanın serinletici yolunu keşfedebilirsiniz. Göz yastığınızı kutusunun içinde, güneşsiz ve nispeten serin bir yerde saklayabilirsiniz. Dış kılıfı çamaşır makinesinde ters çevirerek 30 derecede yıkayabilirsiniz. İçindekiler: Keten tohumu, seçtiğiniz esans ve pamuklu kumaşlar, özel kilitli buzdolabı poşeti. Yan etkiler: Günlük streste azalma, seçtiğiniz koku ile rahatlama, daha iyi uyuma :)
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla My Sleepy Eyes ürünü Daha fazla Uyku Gözlüğü ürünü