• New Well  New Well Liquid Concealer Kapatıcı D-111
New Well

New Well Liquid Concealer Kapatıcı D-111

45.00 TL 23.00 TL (%49 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
ew Well Cover Liquid Concealer Kapatıcı, göz çevresinde ve yüzde var olan kusurları kapatmak için geliştirilmiştir. New Well Cover Liquid Concealer Kapatıcı Özellikleri Göz altı morluğu ve kızarıklarının kapatılmasını sağlar. Yüzde var olan noktasal kusurları giderir. Pudralı yapısıyla mat bir bitiş sağlar çizgilere dolmaz. Orta-yüksek kapatıcılık özelliğiyle gün boyu kalıcılık sağlar. Likit yapısı ve fırçasıyla kullanım kolaylığı sağlar. New Well Cover Liquid Concealer Kapatıcı Kullanımı Sorunlu bölgelere ürünü sürdükten sonra kendi fırçasıyla dağıtın. Makyaj süngeri veya fırçasıyla da ürünü tampon hareketlere dağıtabilirsiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla New Well ürünü Daha fazla Kapatıcı ürünü