X
  • New Well  Newwell Bioenergy Dökülme Serumu 100 ml
New Well

Newwell Bioenergy Dökülme Serumu 100 ml

110.00 TL 98.89 TL (%10 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Newwell Bioenergy Dökülme Serumu 100 ml</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>İçeriğindeki Biocapigen ile saç dökülmesini ve saç dökülme oranını gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur<BR>Şampuanı ile birlikte kullanılması tavsiye edilir<BR>Kullanım; kendi şampuanınızı kullandıktan sonra kuru veya havlu ile kurutulmuş saçlara haftada 3 kez 6 hafta uygulanır<BR>Bir doz bir uygulamaya eşittir <BR>Saçınızı bölüm bölüm ayırın, parmak uçlarınızla saç derisine yoğun&nbsp; masaj yapın<BR>Normal şekillendirme ile devam edin; Durulamayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına New Well tarafından gönderilecektir.
Daha fazla New Well ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü