• Nilay Cafer Circle Stick Kolye 925 Ayar Gümüş
  • Nilay Cafer Circle Stick Kolye 925 Ayar Gümüş
  • Nilay Cafer Circle Stick Kolye 925 Ayar Gümüş
Nilay Cafer

Circle Stick Kolye 925 Ayar Gümüş

0.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.

Tamamı el yapımı olan kolyemiz çubuk yuvarlak olarak dizayn edilmiştir.

Ürünlerimizin tamamı 925 ayar gümüş üzerine pembe altın kaplamadır,kolyenin zincir uzunluğu 50cm,kolye ucunun çapı 2cm olup 2mm kalınlığındadır.5cm uzatma zinciri ile ayarlanabilmektedir.

Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Nilay Cafer ürünü Daha fazla Kolye ürünü