X
  • Nur Karaata St.Barth’s Kırmızı Tek Omuz Volan Detaylı Yüksek Bel Kemer Toka Detaylı Bikini Seti
  • Nur Karaata St.Barth’s Kırmızı Tek Omuz Volan Detaylı Yüksek Bel Kemer Toka Detaylı Bikini Seti
Nur Karaata

St.Barth’s Kırmızı Tek Omuz Volan Detaylı Yüksek Bel Kemer Toka Detaylı Bikini Seti

500.00 TL
175.03 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
% 100 PES
Flight Mode Resort 2018 Collection
Nur Karaata ürünleri vücudu toparlayıcı özelliği olması nedeniyle çok esnek bir kumaştan üretilmemektedir ve kalıplar dardır. Beden seçimlerinde alt bedeninizi göz önünde bulundurarak size en uygun bedeni kolaylıkla seçebilirsiniz.
Bedenler: 34-36 (S) 38 (M) 40- 42 (L)Sadece elde yıkama yapılabilir. Sıkma yapmayınız. Düz zeminde kurutunuz. Güneş yağı ve güneş kreminden ürünü koruyunuz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Nur Karaata ürünü Daha fazla Bikini ürünü