X
  • Paul Mitchell Paul Mitchell Awapuhi Styling Treatment Oil 100 ml
Kargo Bedava
Paul Mitchell

Paul Mitchell Awapuhi Styling Treatment Oil 100 ml

İlk yorumu sen yap.
480.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Kıvrımlı saçları söndürür ve kabarıkları yumuşatır, ipeksi ve parlak bırakır.<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT size=2 face=Calibri>Awapuhi özü ile pürüzsüzleştirir.</FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT size=2 face=Calibri>Ultra hafif formül doğal bir sonuç sağlar</FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><FONT face=Calibri><FONT size=2>Paraben ve glütensiz<o:p></o:p></FONT></FONT></P> <P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt"><o:p><FONT size=2 face=Calibri></FONT></o:p>&nbsp;</P> <P><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Paul Mitchell tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Paul Mitchell ürünü Daha fazla Saç Bakım Yağı ürünü