X
  • Promani Promani 10X Büyüteçli Makyaj Aynası
Promani

Promani 10X Büyüteçli Makyaj Aynası

29.90 TL 21.23 TL (%29 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
<P><FONT size=2 face=Calibri>En küçük kılları bile göstermektedir.</FONT></P> <P><FONT size=2 face=Calibri>Arkasındaki minik vantuzları ile kuru düz zemine vantuzları hafifçe nemlendirerek yapıştırabilirsiniz. </FONT></P> <P><FONT size=2 face=Calibri>Ayna yere düşünce kırılabilir. </FONT></P> <P><FONT face=Calibri><FONT size=2>Çocukların kullanımına uygun değildir.</FONT></FONT></P>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Promani tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Promani ürünü Daha fazla Makyaj ürünü