X
  • Proraso Proraso Refreshing - Okaliptus Sakal Balsamı 100 ml
Proraso

Proraso Refreshing - Okaliptus Sakal Balsamı 100 ml

119.00 TL 107.10 TL (%10 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sakalınızı uzatmaya karar verdiğinizde kendiniz için yapabileceğiniz en büyük iyilik bir adet Proraso Sakal Balsamı edinmek olacaktır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>İtalyan devi Proraso'nun en yeni formülü olan Proraso Okaliptüslü Balsam, sakalı daha uzarken yumuşatır, kabarmasını önler ve yatıştırır. </FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Özellikle ilk haftalardaki sakal uzatmalarını rahatlatmak için formüle edilmiştir. </FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Doğal okaliptüs, bergamot ve biberiye yağları ile uzun süre canlılık ve ferahlık sağlar.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama şekli&nbsp;&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Avucunuza bir miktar Proraso balsam alınız; sakal ve bıyığınıza masaj yaparak yediriniz</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü