X
  • Pure Module GANA BEBEK SEPETİ
 BAHAR SERİSİ 2
  • Pure Module GANA BEBEK SEPETİ
 BAHAR SERİSİ 2
Kargo Bedava
Pure Module

GANA BEBEK SEPETİ BAHAR SERİSİ 2

İlk yorumu sen yap.
1,350.00 TL
472.59 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 20 İŞ GÜNÜDÜR.
Gana bebek sepetleri bögenin sıkça yetişen 'elephant grass' (fil çiminden) bitkisinden çift dokunarak Gana'daki zanaatkarlar tarafından üretilmektedir. Tamamen bitkisel, kök boyalarıyla renklendirilmektedir. Sepet sapları gerçek deridir. Her biri birbirinden eşsiz sepetlerin bir tanesinin dokuması yaklaşık 1 haftayı bulmaktadır. Sadece suyla temizleyebilirsiniz, deterjan ve sabun kullanılmaması önerilmektedir. Formu bozulduğunda da yine suyla ıslatarak formunu düzeltilip kurumaya bırakabilirsiniz. Ölçüler: En: 40cm Boy:80cm Yükseklik: 30cm (Yukarıdaki ölçüler yaklaşık ölçülerdir. Sepetler el dokuması olduğundan herbirinin ölçüsü farklılık gösterebilmektedir.)
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Pure Module ürünü Daha fazla Çocuk & Bebek ürünü