X
  • Regal Regal Silhouette Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 200ml
Regal

Regal Silhouette Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 200ml

100.00 TL 39.99 TL (%60 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Cilt yüzeyini iyileştirir. Yosun, yeşil çay ve ko-enzim Q10 kompleksi bazlı mükemmel vücut losyonu. Cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırır ve nemlendirir. İpek hissi ve inceliği sağlar. UYGULAMA: Tüm vücuda hafif masaj hareketleri ile uygulayın. Günlük kullanım için uygundur. Dört hafta sonra ilk göze çarpan sonuçlardan etkileneceksiniz.

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Regal tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Regal ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü