X
  • Remo Cypriot Panda Kupa
  • Remo Cypriot Panda Kupa
  • Remo Cypriot Panda Kupa
Remo

Cypriot Panda Kupa

90.00 TL
31.51 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Bu bakış bir Kıbrıslı bakışı! Kocaman gözlerle etrafı süzen bir Panda. Huysuz bir eda, akıllı bir kafa, çene çalan bir ağız ve bizim Kıbrıslı Panda! - Hikaye, ürün ile birlikte gönderilmektedir.
Ürün bilgisi: 9x10x11 cm
Bulaşık makinesine dayanıklı
Renk: Kemik
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Remo ürünü Daha fazla Kupa & Fincan ürünü