• Remo Philosopher Bardak
  • Remo Philosopher Bardak
  • Remo Philosopher Bardak
  • Remo Philosopher Bardak
Remo

Philosopher Bardak

İlk yorumu sen yap.
90.00 TL
31.51 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Bu kadın düşünüyor. Hava yarın nasıl olacak? Kim bütün bu işlerin üstesinden gelecek? Bu kilolar nasıl gidecek? Bu kış nasıl geçecek? Başımıza neler gelecek? - Hikaye, ürün ile birlikte gönderilmektedir.
Bulaşık makinesine dayanıklı
Hacim : 345 cc, 11 3/4 oz
Yükseklik: 88 mm
Ağız çapı genişliği: 84 mm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Remo ürünü Daha fazla Anasayfa ürünü