• Roberto Cavalli Parfüm Paradiso Kadın Edp 75 mL Kadın Parfüm
Roberto Cavalli Parfüm

Paradiso Kadın Edp 75 mL Kadın Parfüm

715.00 TL 378.00 TL (%47 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Lidyana.com'da satışa sunulan tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörler bayilerinden ve ithalatçı firmalardan  tedarik edilmektedir.

Turunçgillerden bergamut ve tatlı mandalinanın cömert karışımı iç gıcıklayıcı bir giriş yaparak, dikkatleri çeker ve duyuları uyandırır.
Işık ve hayatla coşan, neşeli ve taze bir başlangıç yapar.
Takibinde, can alıcı kalp nota, yaban yasemini, seksiliği ve şehveti getirir.
Parfüm, yoğun ve hassas selvi akoru, pembe defne yaprağı ve fıstık çamı ile kapanır.
Tipik ıtalyan kokularının zarif karışımı, yaseminin büyüleyici etkisini güçlendirir ve uzatır; kalıcı bir odunsu iz yaratır.

Hacim: 75 ml
Türü: EDP
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Roberto Cavalli Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü