X
  • Roberto Cavalli Parfüm Roberto Cavalli Paradiso Azzuro Edp 50 ml Kadın Parfümü
Roberto Cavalli Parfüm

Roberto Cavalli Paradiso Azzuro Edp 50 ml Kadın Parfümü

547.00 TL 284.44 TL (%48 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Açılış notası akdeniz havasını anımsatan, parıldayarak haz veren bir tutam bergamot ve limon dokunuşu lavanta tepe notasıyla karışıyor.Bu çarpıcı esinti, duyusal etki yaratan yasemin yapraklarıyla birleşiyor.Büyüleyici floral kalp notası, yaseminin şehvetli varlığını, zarif ve masum yasemin yapraklarıyla ustaca dengeliyor.Dip notadaki selvi ağacı ve kaşmeran, roberto cavalli paradiso azzuroya sıcak ve lüks bir boyut, büyüleyici ve kalıcı bir iz kazandırıyor.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Roberto Cavalli Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Roberto Cavalli Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü