X
  • Sampure Minerals Mineral Allık - Flame
  • Sampure Minerals Mineral Allık - Flame
Sampure Minerals

Mineral Allık - Flame

134.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir. İnovatif mineral allık, 5 gösterişli renk seçeneği ile her cilt tipine uygun olup, taze ve canlı bir görünüm sağlar. Tüm gün süren bir ışıltı için küçük bir miktar dahi yeterlidir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Koruyucu, paraben, talk, nişasta ve yapay renklendirici İÇERMEZ. Sertifikaları: Vegan, Vejetaryen, Cruelty Free, Helal Ağırlık: 2.5g Ağırlık: 2.5g
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Sampure Minerals ürünü Daha fazla Allık ürünü