X
  • Sampure Minerals Mineral Doğal Far - Arabian Nights
  • Sampure Minerals Mineral Doğal Far - Arabian Nights
Sampure Minerals

Mineral Doğal Far - Arabian Nights

89.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kusursuz bir göz makyajı için yoğun pigmentli tamamen doğal ve saf mineral içeriklerle üretilmiştir. Yumuşaklığı ve kolay sürülebilirliği yanı sıra uzun süre kalıcıdır ve bulaşmaz. Kuru veya ıslak kullanıma uygundur. Hassas gözlere sahip olanlar ve lens kullananlar için idealdir. Waterproof değildir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Koruyucu, paraben, talk, nişasta ve yapay renklendirici İÇERMEZ. Sertifikaları: Vegan, Vejetaryen, Cruelty Free, Helal Ağırlık: 1g Ağırlık: 1g
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Sampure Minerals ürünü Daha fazla Göz Farı ürünü