X
  • Sampure Minerals Mineral Maskara Beautiful – Hacimli ve Kıvrık-Mavi
  • Sampure Minerals Mineral Maskara Beautiful – Hacimli ve Kıvrık-Mavi
Sampure Minerals

Mineral Maskara Beautiful – Hacimli ve Kıvrık-Mavi

124.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Kirpiklerinizi hacimli ve daha kıvrık gösterir. Kusursuz bir göz makyajı için yoğun pigmentli, tamamen doğal ve saf mineral içeriklerle üretilmiştir. Uzun süre kalıcıdır. Hassas gözlere sahip olanlar ve lens kullananlar için idealdir. Waterproof değildir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Koruyucu, paraben, talk, nişasta ve yapay renklendirici İÇERMEZ. Sertifikaları: Vejetaryen, Cruelty Free, Helal Ağırlık: 12g Ağırlık: 12g
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Sampure Minerals ürünü Daha fazla Maskara ürünü