X
  • Seeka Yoga Seeka Kaydırmaz Yüzeyli Doğal Kauçuk Yoga Matı - Turkuaz
  • Seeka Yoga Seeka Kaydırmaz Yüzeyli Doğal Kauçuk Yoga Matı - Turkuaz
  • Seeka Yoga Seeka Kaydırmaz Yüzeyli Doğal Kauçuk Yoga Matı - Turkuaz
Kargo Bedava
Seeka Yoga

Seeka Kaydırmaz Yüzeyli Doğal Kauçuk Yoga Matı - Turkuaz

İlk yorumu sen yap.
595.00 TL
208.29 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Ekolojik poliüretan üst kaplama doğal kauçuk malzemeden üretilmiştir.\n Kir tutmaz ve kolay temizlenebilir.\n Çevre dostu geri dönüştürülebilir doğal malzeme.\n 4,2 mm kalınlığa sahiptir.\n Ekstra uzun (183cm x 61cm)\n Ağırlık: 3.1 kg\n \n Pro Series – Turkuaz yoga matı yoganın fiziksel, zihinsel ve ruhsal yolculuğunda 4,2 mm kalınlığıyla en zor ve uzun süreli pozlarda dahi size gerekli desteği sağlayacaktır. Pozlarınızı mat içerisinde kolaylıkla yapabilmeniz için standart yoga matlarından daha uzundur.\n \n %100 Pamuk Taşıma Çantası Hediyeli!\n Aldığınız Her Yoga Matı için bir Fidan Dikiyoruz.

Bu ürün Lidyana adına Seeka Yoga tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Seeka Yoga tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Seeka Yoga ürünü Daha fazla Yoga Matı ürünü