X
  • Silk and Cashmere Saf İpek Ekolojik Toka
  • Silk and Cashmere Saf İpek Ekolojik Toka
Silk and Cashmere

Saf İpek Ekolojik Toka

75.00 TL 60.00 TL (%20 indirim )
21.00 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Tasarım ve yapımında ilhamını doğadan alan saf ipek ekolojik şallar ecoprint tekniğiyle üretilmiştir. Doğadaki bir benzeri daha olmayan yaprak ve çiçeklerin desenleriyle farklılaşan bu şalların her biri eşsiz* ve size özeldir. Harika bir hediye olacak bu özel şalları şimdi keşfedin. *Ürünler el yapımı olduğu için birbirlerinden ufak farklılıklar gösterebilir. Ürün Bilgisi:% 100 İpek.

Bu ürün Lidyana adına Silk and Cashmere tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Silk and Cashmere tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Silk and Cashmere ürünü Daha fazla Giyim ürünü