X
  • Silk and Cashmere Saf İpek Toka
Silk and Cashmere

Saf İpek Toka

95.00 TL 63.00 TL (%34 indirim )
22.05 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
İster saçınızda, ister bileğinizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz 90'ların vazgeçilmez aksesuarı "Scrunchie" tokalar muhteşem bir dönüş yaptı! Koleksiyonumuzdan artan birbirinden keyifli saf ipek kumaşları tokalara dönüştürerek yeşil yarınlar adına geri-dönüşüm kültürünü destekliyoruz. Kombinlerinize canlılık katacak saf ipek scrunchie tokalarımız ipeğin elektriklenmeyi ve kırılmayı önleyen muhteşem karakteri sayesinde saçlarınızın sağlıkla uzamasına destek olacak.

Bu ürün Lidyana adına Silk and Cashmere tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Silk and Cashmere tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Silk and Cashmere ürünü Daha fazla Giyim ürünü