X

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA ÖDEME AKSESUAR

Erkek aksesuarlarında bu sezon ürün çeşitliliği ve farklı modeller dikkatleri çekiyor. Anahtarlık, bileklik, çakmak, gözlük, kartvizitlik, kol düğmesi, kravat iğnesi, saç bandı, şapka, şemsiye ve tespihler elit ve asil erkeklerin ilk tercihleri olacak. Sevgi dolu kadınlar da sevgili ya da eşlerine bu aksesuarlardan hediye etmek istediklerinde hediye önerilerimize göz atmaları yeterli olacaktır. Kapıda ödeme erkek giyim siteleri içerisinde bir numara olan Lidyana’yı ziyaret ederek yüzlerce üründen beğendiklerinizi bir tıkla alabilirsiniz. Erkeklerin favori aksesuarı olan saatler maskulen, özgüvenli ve başarılı insanların tercihi oluyor. Erkeklerin imzası niteliğinde olan bu saatler; dayanıklılığı, sağlamlığı ve estetikleri ile belirgin bir hale geliyor. Kapıda ödeme erkek saatleri ile Lidyana’da fırsatlar ve alternatifler arasından dilediğiniz modeli güvenle seçme özgürlüğü yaşayın. Bu özgürlüğü seveceksiniz! Kadın aksesuarlarında ise bu yılın son trend ürünleri bulunuyor. Takılar, broşlar, gözlük, kemer, saç bandı, taç, toka ve yakalar özgün tasarımları ve zarif formlarıyla sizi yukarılara taşıyacak. Kapıda ödeme kadın saatleri ile artık hiçbir yere geç kalmayacaksınız.

Kapıda ödeme seçeneği için sepet üst limitiniz 2,500.00 TL’dir.

Kapıda ödeme seçeneği seçilemeyecek ürünler Kozmetik, Parfüm, Teknoloji (Cep Telefonu, Bilgisayar-Tablet, Mp3 Player ve Kulaklık-Hoparlör) kategorisindeki ürünler ve sipariş üzerine hazırlanan kişiye özel (kişiselleştirilmiş) ürünler.

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak onayınızı alacak ve siparişinizin size gönderilmesini sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme seçeneği için sepet tutarınıza hizmet bedeli olarak 15.00 TL ilave edilir.

İade talebi durumunda ücret iadesi tarafınıza havale/eft ile sağlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde iade ve iptal işlemleri için banka hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Kapıda ödeme seçeneğine ilişkin anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Yurtiçi Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Kapıda Ödeme seçeneği nakit ödeme veya kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kapıda ödemede, kredi kartına taksit yapılmamaktadır.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET