X

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA ÖDEME AYAKKABI

Trendi yakalamak konusunda endişeleriniz olduğunu biliyoruz ve bu endişelerin Lidyana’ya geldiğinizde sona ermesi için sürekli çalışıyoruz. Erkek ve kadın ayakkabılarında stil sahibi isimleri ve modanın öncülerini sürekli takip eden yapımızla size harika koleksiyonlar sunmak için çalışıyoruz. Şimdi kapıda ödeme seçeneği ile ayakkabı satın alma imkanı ile de sizleri biraz daha rahatlatmak istiyoruz. Kapıda ödeme seçeneği ile spor ayakkabılar, botlar, çizmeler, topuklu ayakkabılar, babet, sandalet, terlik dilediğiniz her ayakkabı çeşine sahip olabilirsiniz. Kapıda ödeme ile alışverişinizi yapın, aldıklarınız kapınıza gelsin ödemenizi kredi kartı ya da nakit ödeme seçeneği ile yapın. Ayakkabılarınızı seçtikten hemen sonra onlara uygun çantalarınız, aksesuarlarınızı kolaylıkla seçerek zamanınızı kendinizi daha çok şımartmak ya da sevdiklerinizle vakit geçirmek için kullanın. Ayrıca uygun hediyeyi Lidyana hediye seçenekleri arasından seçerek kapıda ödeme ile hediye alma rahatlığını da yaşamayı ihmal etmeyin.

Kapıda ödeme seçeneği için sepet üst limitiniz 2,500.00 TL’dir.

Kapıda ödeme seçeneği seçilemeyecek ürünler Kozmetik, Parfüm, Teknoloji (Cep Telefonu, Bilgisayar-Tablet, Mp3 Player ve Kulaklık-Hoparlör) kategorisindeki ürünler ve sipariş üzerine hazırlanan kişiye özel (kişiselleştirilmiş) ürünler.

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak onayınızı alacak ve siparişinizin size gönderilmesini sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme seçeneği için sepet tutarınıza hizmet bedeli olarak 15.00 TL ilave edilir.

İade talebi durumunda ücret iadesi tarafınıza havale/eft ile sağlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde iade ve iptal işlemleri için banka hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Kapıda ödeme seçeneğine ilişkin anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Yurtiçi Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Kapıda Ödeme seçeneği nakit ödeme veya kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kapıda ödemede, kredi kartına taksit yapılmamaktadır.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET