X

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA ÖDEME ÇANTA

Çantalar; işlevsel olma özelliği ile günlük hayatımızın kurtarıcısı olmasının yanı sıra şık kombinlerimizi tamamlamak için kullandığımız belki de en renkli ve dikkat çeken aksesuarımızdır. Sürekli seyahat eden kişiler, tüm gün iş yerinde olan kişiler ya da öğrenciler için özellikle hayati öneme sahip olan çantalar yüzlerce model, renk ve desen seçeneğiyle Lidyana’da! Kapıda ödeme marka çantalar ile işleriniz hızlı ilerleyecek ve ihtiyacınız olan her şeye anında ulaşabileceksiniz. Eğlenceli, canlı, elegant, sade, gösterişli, hipster, smart-casual, sportif, bohem ya da business hangi stili benimserseniz benimseyin aradığınız tüm çantaları Lidyana.com'da bulabilirsiniz. Öğrencilerin de kullanımına uygun sırt çantalarının en trend ve kullanışlı modellerine Lidyana.com'dan ulaşabilirsiniz. Kol, omuz ve sırt çantaları tüm kadınların ve erkeklerin beğenebileceği model seçeneklerine sahip. Özel tasarımlı ve desenli clutch çantalar farklılığı ve yeniliği seven kadınlara hitap ediyor. Günlük stiliniz için kullanabileceğiniz çanta modellerinin yanı sıra özel davetlerinizde de tercih edebileceğiniz şık çanta modelleri Lidyana.com'da! Kapıda ödeme sırt çantası modellerini ise sportif bir stile sahip olanlara tavsiye ederiz. Bond çantalar da iş adamları ve iş kadınları için kullanışlı alternatiflerdir.

Kapıda ödeme seçeneği için sepet üst limitiniz 2,500.00 TL’dir.

Kapıda ödeme seçeneği seçilemeyecek ürünler Kozmetik, Parfüm, Teknoloji (Cep Telefonu, Bilgisayar-Tablet, Mp3 Player ve Kulaklık-Hoparlör) kategorisindeki ürünler ve sipariş üzerine hazırlanan kişiye özel (kişiselleştirilmiş) ürünler.

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak onayınızı alacak ve siparişinizin size gönderilmesini sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme seçeneği için sepet tutarınıza hizmet bedeli olarak 15.00 TL ilave edilir.

İade talebi durumunda ücret iadesi tarafınıza havale/eft ile sağlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde iade ve iptal işlemleri için banka hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Kapıda ödeme seçeneğine ilişkin anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo'dur. Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Kapıda Ödeme seçeneği nakit ödeme veya kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kapıda ödemede, kredi kartına taksit yapılmamaktadır.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET